O firmie

DOMOS Nieruchomości –    Tworzymy nową jakość

Firma DOMOS Nieruchomości została stworzona po to, by zmienić istniejący i utarty stereotyp Pośrednika Nieruchomości. Od początku powstania marki naszym celem było stworzenie biura nieruchomości któremu sami powierzylibyśmy opiekę nad sprzedażą czy zakupem nieruchomości, które to często okazują się dorobkiem życia lub długofalową inwestycją z koniecznością comiesięcznej spłaty. 

Nasza praca przekłada się na skuteczne i bezpieczne transakcje. Towarzyszymy klientom na całym etapie procesu sprzedaży: od sprawdzenia stanu prawnego, a także jego regulowania, gromadzenia dokumentów niezbędnych do wykonania umów, aż  do przekazania ich nowym nabywcom.

W przypadku konieczności kredytowania zakupu oferujemy współpracę  z doświadczonymi doradcami kredytowymi, zapewniając bezpłatne konsultacje w celu wybrania najkorzystniejszej oferty, dopełniając za Państwa formalności związane z uzyskaniem umowy kredytowej.

Jeśli stoją Państwo właśnie przed podjęciem decyzji o sprzedaży lub zakupie nieruchomości zapraszamy do współpracy z licencjonowanymi Pośrednikami w Obrocie Nieruchomościami, którzy przejmą na siebie wszystkie obowiązki związane z procedurą transakcji. 

Pośrednicy DOMOS Nieruchomości są członkami najstarszego i najprężniej działającego Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, którego Wiceprezes sprawuje funkcję Prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.  

OFERUJEMY: 

Pozdrawiamy,
Zespół DOMOS Nieruchomości

ANNA FARUGA

ANNA FARUGA

Pośrednik
Nr licencji: 24017

45 Ofert Napisz wiadomość
AGATA BROŻEK

AGATA BROŻEK

Specjalista d/s nieruchomości

6 Ofert Napisz wiadomość
MARZENA JANOSZ

MARZENA JANOSZ

Specjalista d/s nieruchomości

12 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 4
Niepoprawny wynik